Založení společnosti a ready-made společnosti

Založení společnosti je z administrativního hlediska časově náročné. Dle údajů Světové banky se průměrná délka procesu založení společnosti zkracuje, stále však činí v průměru až 19 dní, a to vše za předpokladu, že se vyznáte v procesu založení společnosti, v tuzemské legislativě a všechny úkony jsou provedeny „napoprvé“.

Pokud nejste znalí národní legislativy strávíte při jejím studiu dalších 40 – 50 hodin Vašeho drahocenného času a při provádění jednotlivých úkonů poznáte mnoho nepříjemných úředníků.

Jedinou výhodou budou nižší pořizovací náklady, vykoupené však množstvím ztraceného času, který jakožto schopní podnikatelé umíte využít mnohem lépe a především efektivněji.

Trendem poslední doby je svěřit založení společnosti do rukou odborníků a věnovat se rozvíjení vlastního podnikání, navazování obchodních kontatků a přípravě startu podnikání ihned po založení společnosti.

Založení společností je v zásadě složitý proces na sebe navazujících právních a souvisejících úkonů a je obvyklé, že zakladatelé tuto činnost svěřují do našich rukou, abychom připravili veškeré nutné dokumenty, řídili celý proces založení společnosti, následného vzniku obchodní společnosti a komunikovali s příslušnými soudy a úřady.

Kontaktovat nás můžete odesláním níže uvedeného formuláře. Na základě vyplněného formuláře Vám připravíme cenovou nabídku, navrhneme možnosti spolupráce nebo termín osobní schůzky, při které můžeme probrat Vaše přestavy pro dobré kávě.

Založení společnosti na klíč

Založení společnosti provedeme na základě požadavků klienta. Pokud máte zájem o založení společnosti na klíč, vyplňte prosím níže uvedenou nezávaznou objednávku. Po zaslání Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat a zpracujeme Vám cenovou nabídku.

Založení společnosti – koupě již založené společnosti (ready-made společnost)

Prodej již založené, ready-made společnosti. Pro cenovou nabídku nás prosím kontaktujte vyplněním dotazníku, který je uveden níže.

V rámci založení společnosti pro Vás zařídíme:

 • založení společnosti s ručením omezeným
 • založení akciové společnosti
 • založení organizační složky zahraničního podniku
 • sepsání společenské smlouvy nebo zakladatelské listiny formou notářského zápisu
 • sepsání notářského zápisu o prodeji obchodního podílu
 • zpracování a podání žádosti o vystavení živnostenských listů
 • zpracování a podání návrhu na zápis do obchodního rejstříku
 • registraci na místně příslušném finančním úřadě ke všem daním, pražské/okresní správě sociálního zabezpečení a zdravotních pojišťovnách

Záložení společnosti – cenová nabídka

Cenové balíčky

Pokud využijete našeho cenového balíčku, můžete ušetřit podstatnou část finančních prostředků na založení společnosti. Pro cenovou nabídku vyplňte prosím formulář, který je uveden níže.

Cenové balíčky:

 • založení společnosti, vedení účetnictví a zpracování mezd, daňové poradenství
 • založení společnosti, registrace webové domény a zhotovení webové prezentace včetně redakčního systému (jednoduchá následná správa, kterou zvládne každý)
 • všechny výše uvedené služby

Cenová nabídka založení společnosti na klíč

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Formulář - založení společnosti
Údaje o zakládané společnosti

Pokud nám prozatím nechcete sdělit název Vaší budoucí společnosti, pro sestavení cenové nabídky není nezbytný. Vyplňte prosím „NESDĚLUJI“. Díky jeho znalosti však můžeme prověřit, zda nehrozí nebezpečí zamítnutní Vašeho názvu ze strany Městského nebo Krajského soudu.

Vyplňte prosím obec, ve které bude umístěno sídlo společnosti.

Hodnota nepeněžitého vkladu se v případě nepeněžitého vkladu do základního kapitálu obchodní společnosti stanoví podle posudku zpracovaného znalcem nezávislým na společnosti, jmenovaným za tím účelem soudem.

Pokud máte zájem o komplexní služby, vyberte si Váš zvýhodněný cenový balíček.

Vyplňte prosím hlavní obor (obory) Vaší činnosti, na které bude potřeba zajistit živnostenský list. Možno přidat další řádky.

anone
Sepsání notářského zapisu společenské smlouvy nebo zakladatelské listiny.
Zajištění živnostenských listů.
Podání návrhu na zápis do Obchodního rejstříku.
Registrace u místně příslušného finančního úřadu.
Registrace k DPH.
Registrace k silniční dani.
Registrace k dani z nemovitostí.
Registrace k dani ze závislé činnosti (zaměstnanci).
Registrace ke srážkové dani (zaměstnanci).
Registrace u místně příslušné správy sociálního zabezpečení (zaměstnanci).
Registrace u zdravotních pojišťoven (zaměstnanci).

Vyberte prosím jednu z možností ano/ne. Jedná se o úkony, na které budeme potřebovat speciální, notářsky ověřenou, plnou moc.

Kontakt

Telefonické spojení uvádějtě prosím včetně mezinárodního předčíslí.

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
2 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.